تعرفه آگهی

تعرفه آگهی

تعرفه آگهی

تعرفه آگهی

آگهی ها در پوسترفا به دو دسته تقسیم می شوند : آگهی های ویژه و آگهی رایگان. وب سایت پوسترفا همچون وب سایت های آگهی مشابه ، ستاره محور نبوده و قصد اخذ وجه اضافی از آگهی دهندگان محترم را ندارد.

هزینه درج آگهی ویژه در پوسترفا در حال حاضر 10000 ( ده هزار ) تومان است و درج آگهی رایگان در پوسترفا هیچ هزینه ای ندارد.

درج آگهی ویژه در پوسترفا چه خصوصیاتی دارد :

1 – آگهی ویژه به وسیله یک مستطیل قرمز رنگ بر روی آن، نسبت به آگهی های دیگر متمایزتر است.

2 – آگهی ویژه به صورت تصادفی و رندوم در جاهای مختلف صفحه اصلی پوسترفا و همیشه بالاتر از آگهی رایگان نمایش داده می شود.

3 – امکان درج ویدئو در آگهی ویژه وجود دارد…. ویدئو و کلیپ تبلیغاتی توجه بازدیدکنندگان را بیشتر جلب خواهد کرد.

4 – مدت زمان تایید و انتشار آگهی ویژه نسبت به آگهی رایگان ، کمتر است.

5 – امکان درج لینک و آدرس وب سایت یا وبلاگ شما در آگهی ویژه وجود دارد. در این حالت می توانید لینک وب سایت خودتان را در آخر قسمت توضیحات آگهی درج کنید تا پس از بررسی کارشناسان ما ، آگهی شما لینک دار شود.

6 – مدت زمان انقضای آگهی ویژه 365 روز است در صورتی که آگهی رایگان 90 روز اعتبار دارد. پس از اتمام زمان آگهی ، آن آگهی از سایت پوسترفا حذف نمی شود، بلکه فقط قسمت مشخصات تماس از جمله ایمیل ، تلفن و همراه نمایش داده نمی شود.

تعرفه نردبان

نردبان پوسترفا چیست ؟ نردبان امکانی هست که در ناحیه کاربری همه ی آگهی دهندگان محترم وجود دارد تا بوسیله آن بتوانند آگهی های خودشان را در صدر لیست آگهی ها نمایش دهند.

پس از مدتی از انتشار آگهی ممکن است به دلیل انتشار آگهی های دیگر با توجه به تاریخ انتشار ، آگهی شما به پایین لیست آگهی ها سقوط کند، شما می توانید با امکان نردبان ، آن را مجدد به صدر لیست آگهی ها بیاورید.

این امکان برای این بوجود آمده است تا از انتشار تکراری آگهی ها خودداری شود و سیاست پوسترفا مبارزه جدی با انتشار آگهی تکراری است و حساب کاربری شخص خاطی طبق قوانین پوسترفا ، بلافاصله مسدود می شود.

نرخ نردبان برای هربار استفاده از آن 2000 تومان است.

 

به اشتراک بگذارید :